NGA VITI 2014-2015 SHKOLLA FILLORE DHE E MESME E ULĖT

Qendra Social-Edukative   "Don Bosko" Prishtinė Shpall KONKURS pėr regjistrimin e nxėnėsve Nė klasėn e parė (I) , gjashtė (VI)  dhe...

lexo mė shumė

KONGREGATA SALEZIANE

KONGREGATA SALEZIANE KONGREGATA SALEZIANE

KONGREGATA SALEZIANE E DON... lexo mė shumė

QENDRA DON BOSKO NĖ PRISHTINĖ

QENDRA DON BOSKO NĖ PRISHTINĖ QENDRA DON BOSKO NĖ PRISHTINĖ   Qendra Don Bosko edhe... lexo mė shumė

AKTIVITETET E KOHĖS SĖ LIRĖ

AKTIVITETET E KOHĖS SĖ LIRĖ AKTIVITETET E KOHĖS SĖ LIRĖ

 

AKTIVITETET E KOHES SE LIRE lexo mė shumė

Aktivitete me të...

Aktivitetet me tė rinjė - ORATORI

Video

 
tbl:home.php