LICEU ELEKTROTEKNIK DHE GJIMNAZI I PĖRGJITHSHĖM

LICEU "DON BOSKO" NĖ PRISHTINĖ KA STARTUAR NGA VITI AKADEMIK 2013/2014 ME DREJTIMIN E RI  "GJIMNAZI I PĖRGJITHSHĖM".  

lexo mė shumė

KONGREGATA SALEZIANE

KONGREGATA SALEZIANE KONGREGATA SALEZIANE

KONGREGATA SALEZIANE E DON... lexo mė shumė

QENDRA DON BOSKO NĖ PRISHTINĖ

QENDRA DON BOSKO NĖ PRISHTINĖ QENDRA DON BOSKO NĖ PRISHTINĖ   Qendra Don Bosko edhe... lexo mė shumė

AKTIVITETET E KOHĖS SĖ LIRĖ

AKTIVITETET E KOHĖS SĖ LIRĖ AKTIVITETET E KOHĖS SĖ LIRĖ

 

AKTIVITETET E KOHES SE LIRE lexo mė shumė

In focus


Aktivitete me të...

Aktivitetet me tė rinjė - ORATORI

Video

 
tbl:home.php