LAJMET LICEU DON BOSKO

Edhe sivjet, si viteve tė kaluara, filloi viti i ri shkollorė.

Me mirėseardhje i pritėm nxėnesit tanė duke i uruar punė tė mbarė dhe fillim tė mbarė tė gjithėve.

 

Aktivitete me të rinjë - ORATORI

 
tbl:section.php