Aplikimi Oferta e trajnimeve
*
*
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031
 / 
JanuaryFebruaryMarchAprilMayJuneJulyAugustSeptemberOctoberNovemberDecember
 / 
2018201720162015201420132012201120102009200820072006200520042003200220012000199919981997199619951994199319921991199019891988198719861985198419831982198119801979197819771976197519741973197219711970196919681967196619651964196319621961196019591958195719561955195419531952195119501949194819471946194519441943194219411940193919381937193619351934193319321931193019291928192719261925192419231922192119201919191819171916191519141913191219111910190919081907190619051904190319021901
*
*
*
*
Instalues ElektrikInstalues i Ngrohjes QëndroreInstalues i Ujësjellësit dhe Kanalizimit
Trajnimet që ofron Qendra jonë janë:

– Instalues i Ujësjellësit dhe Kanalizimit
– Instalues i Ngrohjes Qëndrore
– Instalues Elektrik