Kontakti

   
Foto artikulli

Lokacioni bazė  nė Prishtinė ėshtė nė lagjėn Emshir: nė mes tė kėtyre institucioneve: Stacioni i Autobusėve, Shkolla e Mesme Ekonomike, Fakulteti i Bujqėsisė dhe Ujėsjellėsit.

Q.S.E. "Don Bosko"

Rr. Tahir Zajmi, p.n.,

Prishtinė, 10000.

Telefoni: 038/603 169

Tel/Fax: 038/603 170

E-mail: info@donbosko-kosova.com 

Arritja te ne: nga qendra e qytetit nė drejtim tė Fushė Kosovės, autobusi i Trafikut Urban nr. 1; zbritja te Shkolla e Mesme Ekonomike. Autobusi Trafikut Urban Nr. 7/7a

Aktivitete me të rinjë - ORATORI

 
tbl:section.php